Биринчи лига. 10-тур Учрашувлар якунланди

14 май, 20:10 859

Биринчи лига. 10-тур Учрашувлар якунланди

Бугун Биринчи Лига клублари 10-тур баҳслари доирасида майдонга тушади. Биз бу учрашувлардан онлайн транслация уюштиришни режалаштирганмиз.

Биринчи лига, 10-тур
14 май (якшанба)


18:00 «Нурафшон» (Бухоро) – «Янгиер» (Янгиер) 0:3 ТУГАДИ
Ҳакамлар: Р. Абдувоҳидов (Қарши), С. Ҳакимов (Самарқанд), Ш. Қамаров (Самарқанд)
Назоратчи: К. Смирнов (Қарши).

17:30 «Машъал-2» (Муборак) – «НБУ-Осиё» (Тошкент) 0:2 ТУГАДИ
Ҳакамлар: Д. Жалимов (Нукус), Х. Отамуротов (Урганч), Д. Жуманиёзов (Урганч)
Назоратчи: Т. Абдуллаев (Тошкент).

«Машъал»-2: 30. Хусан Олимжонов  5. Темур Машарипов 7. МуниМирмухсин Юсупов  8. Ёдгор Назаров 16. Холмурод Холмуродов   20. Таваккал Абдурахмонов  23. Умаров Дониёр  25. Шахзод Убайдуллаев 47. Рустамов Суннатилло 55. Мухаммад Тошпўлатов 17. Эронов Носирбек 

Захира:  40. Достон Тўхтабоев  9. Шахбоз Абдураимов 10. Санжарбек Ахмедов 22. Эгамбердиев Мирзохид 24. Ризванов Мухриддин 26. Фарходов Бобуржон 90. Рўзимов Санжарбек

«НБУ-Осиё»:  12. Мўминов Исканар 2. Файзиев Миршоджон 3. Мухторов Жавоҳир 5. Шаробиддинов Рашид (С) 7. Абдуллажонов Суннатилло 8. Тўхтаназаров Рамзиддин 9. Синдоров Собир 11. Абдухолиқов Орипхужа 14. Ахмадов Жахонгир 15. Сафаров Сойибжон 17. Абдуғаниев Орифжон.

Захира: 22. Юлдашев Санар, 4. Тўанов Даврон, 6. Салимов Алишер,  18. Дўсматов Равшан 19. Рўзматов Бегзод
20. Расулов Ҳусан21. Исматов Аваз

17:00 «Цементчи» (Қувасой) – «Ғаллаорол» (Ғаллаорол) 1:1 ТУГАДИ
Ҳакамлар: С. Абдураҳмонов (Тошкент), Х. Набиев (Тошкент), С. Нишонбоев (Тошкент)
Назоратчи: Ш. Бозоров (Наманган).

"Цементчи": 1. Дилмурод Мамаюсупов 3. Оқилбек Махмудов 6. Отабек Ахмаджонов   7. Даврон Исоқов 8. Анвар Раҳимов  9. Сардор Сотволдиев  13. Умид Матмусаев 14. Маъруф Зокиржонов 20. Маматвали Нуритдинов 24. Санжар Зокиров 27. Даврон Маматов

Захира: 16. Илхом Жуманов 2. Раҳматилло Мирзаахмадов 4. Рахматилло Мелибоев  10. Абдулазиз Юсупов  17. Нодир Ибрагимов 19. Аббос Жуманқўзиев 21. Элёр Мамасолиев

"Ғаллакор-Барса": 12. Бобур Раҳимов 3. Шухрат Суярқулов 5. Элдор Норбоев 6. Марат Хошимов 7. Элбек Имомназаров 8. Севдиёр Ҳамроқулов  9. Бехруз Дўсмуродов 10. Аслиддин Мелибоев 11. Мақсуд Нормаҳматов 19. Бехруз Дўстмуродов  31. Акмал Холматов.  94. Холмўмин Давронов

Захира: 45. Қобил Норқўзиев 2. Қувончбек Кубаев 4. Иброхим Мелибоев  16. Жавлон Ибодуллаев 17. Жахонгир Мелибоев



17:00 «Уз-Донг-Жу» (Андижон) – «Зомин» (Зомин) 1:1 ТУГАДИ
Ҳакамлар: А. Нажафалиев (Тошкент), Ш. Мақсудов (Тошкент), Д. Нажмиддинов (Тошкент)
Назоратчи: И. Нехочин (Наманган).

Гол: Сохиб Абдуллаев (17)

"УзДонгЖу": 95. Равшанбек Ягудин 3. Шояд Муллажонов   7. Шохрух Эргашев 8. Сухроб Нўмонов  10. Салохиддин Салохиддинов  11. Усмонали Исмоналиев 27. Азизбек Махмудов 30. Азизбек Махмудов 47. Ойбек Ахматов  77. Озодбек Комилов 95. Мирзохид Мирсаидов

Захира:  33. Илёс Исмоилов  4. Жавохир Исомиддинов  5. Дилмурод Юсуфжонов 6. Асилбек Азизов  19. Шокир Одилжонов 98. Даврон Фарходов

"Зомин": 21. Отабек Садиров  2. Дилмурод Икромов  4. Элдор Каримов 5. Убайддулло Набиев  8. Бобур Муртазоев  9. Мухаммаджон Хамроқулов 11. Жўшқин Атабеков 14. Достон Тошматов 19. Сухроб Рахмонов 20. Константин Боев

Захира:    3. Жахонгир Хамроев  15. Султон Келдибеков 21. Бобур Ўроқов 10. Лутфулло Файзуллаев 


17:30 «Норин» (Ҳаққулобод) – «Андижон» (Андижон) 1:3 ТУГАДИ
Ҳакамлар: В. Агишев (Тошкент), Р. Копадзе (Фарғона), Ш. Аъзамов (Фарғона)
Назоратчи: Э. Орипов (Фарғона).

«Андижон»: 34. Лочин Долимов 4. Дилмурод Маҳмудов 6. Иброҳим Отахонов (С) 7. Шаҳбоз Жумабоев 8. Фарҳод Бекмуратов 10. Анвар Бердиев 14. Акбар Ходжаев 21. Муҳаммадюсуф Абдумажидов 23. Санжар Асқаралиев 26. Қаҳрамон Маҳамаджонов 70. Ойбек Нурматов.

Заҳира: 95. Баракатилло Исроилов 11. Фарруҳ Шотурсунов 15. Абдурасул Комилов 18. Абдулазиз Ёқубов 20. Кемран Наджафалиев 29. Бахтиёр Қосимов 77. Шаҳзод Каримов.


«Норин»: 1. Артур Парванов 4. Фарруҳ Нурлибоев (С) 5. Муҳаммаджон Ҳусанов 6. Исломжон Исмоилов 7. Рустам Аъзамов 8. Сарвар Сафаров 10. Элдор Эргашев 18. Жаъфар Исмоилов 19. Баҳодир Муртазоев 23. Жавлон Искандаров 25. Асилбек Нўъмонов.

Заҳира: 16. Муҳриддин Аҳмедов 11. Элёр Акбаров 13. Илҳом Тожибоев 15. Шокиржон Ёқубжонов 17. Достон Ибрагимов 20. Акмали Раҳимзода 22. Мурод Тўйчибоев.


16:30 «Ёзёвон-Лочинлари» (Ёзёвон) – «Истиклол» (Фарғона) 1:3 ТУГАДИ
Ҳакамлар: А. Раҳимов (Андижон), С. Улфатов (Тошкент вилояти), А. Абдуллаев (Тошкент)
Назоратчи: Ф. Ҳасанов (Наманган).

Голлар: Бекзод Махпралиев - Даврон Қорабоев

"Ёзёвон-Лочинлари": 12. Жасур Абдуллаев  2. Азамат Холматов  4. Улуғбек Олимов 6. Умид Хошимов 7. Зохид Исмоилов 8. Бунёд Абдуманонов 11. Бекзод Махпралиев 14. Жўрабек Якубов 17. Жахонгир Дадабоев  22. Жасур Саидов 23. Маъмуржон Қосимов

Захира: 56. Баходир Йигиталиев 5. Мақсад Ибрагимов 9. Ислом Назиров 19. Мўмин Маъмуржонов 20. Отабек Махаммаджонов  70. Сардор Ахмадалиев 77. Адхам Ахмаджонов

"Истиқлол": 89. Дониёр Усмонов 2. Азиз Мадалиев, 3. Илҳом Вахобов 4. Даврон Қорабоев 5. Абдухолиқ Қурбонов 7. Жамшид Хошимов 11. Достон Бобожонов 14. Рустам Абдухамитов 77. Хошим Шокиров   25. Бобур Аминжонов, 88. Хайрулло Мадаминов

Захира: 31. Алишер Пахритдинов  6. Абдулазиз Жўрабоев 9. Шариф Мирзаев 10. Давлатбек Ярбеков,  23. Муҳаммадсултон Фозилов, 70. Фахриёр Ўринбоев 21. Абдужамил Маназаров 71. Каазбек Артикбоев 20. Карим Мамадалиев

14:00 «Орол» (Нукус) – «Сурхон» (Термиз) 1:5 ТУГАДИ
Ҳакамлар: Ф. Норсафаров (Қарши), З. Элибоев (Қарши), Ф. Усмонов (Қарши)
Назоратчи: Ш. Эгамбердиев (Қарши).

"Орол": 16. Мақсуд Шамшитов 3. Эшниёз Жамиев 4. Саламат Атамуратов 5. Шариёр Каримбоев 9. Ринат Шулманов 10. Азамат Илёсов 11. Темур Турдиев 13. Албет Сиддиқов  19. Худиёр Эралиев 18. Ислом Сейтназаров 20. Мақсуд Канназаров

Захира: 1. Абдусалом Атаниёзов 2. Пўлат Кайпназаров  6. Фахриёр Давлеталиев 15. Ботир Янгибоев  17. Ислом Усмиддинов

"Сурхон": 35. Шерзод Абдураимов 3. Илхом Комилов  4. Миржалол Қурбонов 5. Нажмиддин Нормуродов 6. Нуриддин Хасанов 9. Низом Норов 10. Сарвар Холматов 17.  Фарруҳ Хайдаров 19. Улуғбек Маманоров 27. Санжар Шомуродов 77. Жонибек Кўчимов.

Захира: 12. Александр Корнейчук 2. Убайдулло Холиқулов  16. Дилявер Абибуллаев  21. Акмал Абдураҳмонов 33. Сирожиддин Аллаев 30. Темур Мамадалиев

18:00 «Хоразм» (Урганч) – «Насаф-2» (Қарши) 1:0 ТУГАДИ
Ҳакамлар: Б. Юльчараев (Гулистон), Д. Искандаров (Нукус), А. Арзибеков (Нукус)
Назоратчи: А. Тамбовцев (Тошкент).

17:00 «Хотира-79» (Уйчи) – «Локомотив-БФК» (Тошкент) 2:1 ТУГАДИ
Ҳакамлар: О. Тўйчибоев (Фарғона), Б. Шавкатов (Тошкент), Х. Баҳодиров (Тошкент)
Назоратчи: И. Раҳимов (Андижон).