Биринчи лига. 6-тур учрашувлари якунланди

26 апрель, 19:15 854

Биринчи лига. 6-тур учрашувлари якунланди

Бугун 26 апрель куни биринчи лига клублари 6-тур баҳсларини ўтказишади. Бу учрашувлардан онлайн транслация уюштиришни режалаштирганмиз.

6-тур. 26 апрель (чоршанба)

16:00 «Хотира-79» (Уйчи) – «Янгиер» (Янгиер) 1:0 Тугади

Гол: Аббос Ғуломов 50
Ҳакамлар: Д. Джалимов (Тошкент вил.), О. Калахўжаев (Тошкент), Р. Каримов (Тошкент)
Назоратчи: Т. Абдуллаев (Тошкент).


"Хотира-79": 21. Фаррух Турдалиев 2. Мирзохид Собиров 3. Санжар Тошпўлатов 4. Бобур Мамажонов 6. Билол Шарофутдинов 7. Аббос Ғуломов   12. Анвар Хожимирзаев 14. Ботир Тўрабоев 19. Фозил Дехқонов 20. Ғайрат Жўраев 22. Муродиллаев Алвеш
Захира:  5. Хасан Тешабоев 8. Хусан Тешабоев  10. Фарход Шокиров 15. Шухрат Каримов 16. Мухаммаджон Расулов 21. Рахмон Ўринов


16:00 «Локомотив-БФК» (Тошкент) – «НБУ-Осиё» (Тошкент) 2:1 Тугади

Ҳакамлар: И. Гармашов (Тошкент), У. Бобомуродов (Навоий), К. Ҳасанов (Тошкент вил.)
Назоратчи: А. Тамбовцев (Тошкент).

"Локомотив-БФК": 12. Валижон Рахимов 2. Жамшид Расулов  6. Достон Бахромов 13. Бекзод Латипов 9. Нуриддин Умаров 10. Сардор Расулов 11. Рустам Яралиев 17. Саидмахмуд Ғуломов  22. Нурбек Сидабуллаев  24. Дилмурод Қодиров 25. Обиджон Ҳакимов.
Захира:  4. Александр Беляков 5. Бобурмирзо Тиллаев 7. Суннатилло  Саидов 19. Шукуржон Мўминов 21. Зухриддин Абдувалиев 21. Шохжахон Тохиржонов  26. Хаёт Сотволдиев


"НБУ-Осиё": 12. Искандар Мўминов  2. Миршоджон Файзиев  5. Рашид Шаробиддинов  7. Суннатилло Абдуллажонов 8. Рамзиддин Тўхтаназаров   14. Жахонгир Ахмадов 15. Сойиб Сафаров  17. Ориф Абдуғаниев 19. Берумий Абдунабиев 21. Аваз Неъматов 20. Алишер Салимов
Захира:22. Санжар Юлдашев  3. Жавохир Мухторов 4. Хусан Расулов 6. Шохрух Абдурахмонов  9. Собит Синдаров 11. Орифхўжа Абдухолиқов   18. Равшан Дўстматов 

 
16:30 «Цементчи» (Қувасой) – «Андижон» (Андижон) 1:0 Тугади

Гол: Рахматилло Мелибоев 28 пен
Ҳакамлар: Д. Пислегин (Тошкент), Ш. Файзиев (Жиззах), Ш. Қаюмов (Жиззах)
Назоратчи: С. Эрматов (Тошкент).

“Цементчи”: 16. Илҳом Жуманов3. Оқилбек Маҳмудов4. Раҳматулло Мелибоев7. Даврон Исоқов9. Сардор Сотиволдиев13. Умиджон Матмусаев14. Маъруфжон Зокиржонов21. Элёр Мамасолиев24. Нуриддин Маматвалиев27. Даврон Маматов (С)30. Санжарбек Зокиров.
Захира:1. Дилмурод Мамаюсупов6. Отабек Аҳмаджонов8. Анвар Раҳимов10. Абдулазиз Юсупов15. Зокиржон Нурматов17. Нодир Ибрагимов 22. Аббос Жумақулов.

“Андижон”:34. Лочин Долимов4. Дилмурод Маҳмудов6. Иброҳим Отахонов    (С)7. Шаҳбоз Жумабоев8. Фарҳод Бекмуратов10. Анвар Бердиев15. Абдурасул Комилов18. Абдулазиз Ёқубов23. Санжар Асқаралиев26. Қаҳрамон Маҳамаджонов70. Ойбек Нурматов.

Захира:95. Баракатилло Исроилов11. Фарруҳ Шотурсунов17. Жаҳонгир Маҳсудов20. Кемран Нажафалиев21. Муҳаммадюсуф Абдумажидов22. Мақсуджон Маҳмудов77. Шаҳзод Каримов.

 
16:00 «Уз-Донг-Жу» (Андижон) – «Истиқлол» (Фарғона) 1:3 Тугади
Ҳакамлар: А. Шукуруллаев (Тошкент), А. Худойберганов (Тошкент), Д. Хуснутдинов (Тошкент)
Назоратчи: Б. Тоғаев (Тошкент).


 "УзДонгЖу": 96. Равшан Ягудин 5. Дилмурод Юсуфжонов  23. Шохрух Эргашев 10. Салохиддин Салохиддинов  27. Азизбек Махмудов 30. Азизбек Махмудов 47. Ойбек Ахматов  77. Озодбек Комилов 88. Босит Рахимов 95. Мирзохид Мирсаидов 98. Даврон Фарходов
Захира:  72. Илёс Исмоилов 4. Жавохир Исомиддинов  6. Асилбек Азизов 8. Сухроб Нўмонов  14. Абдурахмон Комилов 17. Ислом Ўрмонов 34. Аброр Комилов
 

"Истиқлол": 89. Дониёр Усмонов  2. Азиз Мадалиев, 3. Даврон Қорабоев 5. Абдухолиқ Қурбонов 6. Абдулазиз Жўрабоев, 9. Шариф Мирзаев, 14. Рустам Абдухамитов 19. Саиджон Топилов  20. Карим Мамадалиев, 21. Абдужамил Маназаров,  25. Бобур Аминжонов,
Захира: 31. Алишер Пахритдинов 4. Илхом Қорабоев 9. Жамшид Хошимов 10. Давлатбек Ярбеков, 26. Муҳаммадсултон Фозилов, 77. Ҳошим Шокиров

17:20 «Нурафшон» (Бухоро) – «Сурхон» (Термиз) 0:1 Тугади
Ҳакамлар: И. Худойдотов (Тошкент), Х. Атамуратов (Урганч), Д. Жуманиязов (Урганч)
Назоратчи: М. Исмоилов (Тошкент).

"Нурафшон": 1. Михаил Спиридонов  2. Санжар Хатамов 3. Умрилло Рамазонов 4. Ахад Қаххоров  6. Саиджон Амуров 9. Сохиб Асланов  17. Қурбон Сатторов 19. Хуршид Хасанов  21. Фузайл Корёғдиев 24. Азамат Шарипов  25. Равшан Асланов
Захира: 88. Рустам Ражабов 11. Шахзод Сулаймонов  13. Акбар Наврўзов 15. Санжар Жўраев 18. Азизбек Муратов 14. Сиддиқ Темуров 15. Азамат Шарипов  26. Хуршид Файзиев

"Сурхон": 35. Шерзод Абдураимов 3. Илхом Комилов  4. Миржалол Қурбонов 5. Нажмиддин Нормуродов 6. Нуриддин Хасанов 9. Низом Норов 19. Санжар Қоратов 69.  Фарруҳ Хайдаров 17. Улуғбек Маманоров 27. Санжар Шомуродов 77. Жонибек Кўчимов.
Захира: 12. Александр Корнейчук 2. Убайдулло Холиқулов  7. Бахриддин Омонов 11. Санжар Баратов 16. Дилявер Абибуллаев 18. Сабриддин Бозоров 22. Акбар Муродов  21. Акмал Абдураҳмонов 33. Сирожиддин Аллаев 
 
16:30 «Машъал-2» (Муборак) – «Насаф-2» (Қарши) 0:0 Тугади
Ҳакамлар: Н. Қосимов (Қарши), А. Буров (Бухоро), Ш. Раҳматов (Бухоро)
Назоратчи: Р. Қоратоев (Тошкент вил.).

"Машъал-2": 30. Хусан Олимжонов 5. Темур Машарипов 7. МуниМирмухсин Юсупов  8. Сардор Назаров  10. Санжар Ахмедов 20. Таваккал Абдурахмонов 22. Хусниддин Алиқулов 23. Даврон Умиров 24. Мухриддин Ризвонов 25. Шахзод Убайдуллаев  47. Суннатилло Рустамов
Захира: 29. Ниёзиддинов Шухрат 35. Жонибек Мўминов 9. Шахбоз Абдурахимов 13. Дониёр Умаров  90. Санжар Рўзимбоев
 

«Насаф»-2: 25. Неъматов Абувоҳид, 5. Комилжонов Отабек, 8. Шохмалик Комилов, 10. Саъдуллаев Худоёрхон, 16. Иззатуллаев Наврўзжон, 17. Бердиқулов достонбек, 20. Эркинов Шахбоз, 22. Отақулов Элбек, 27. Тўраев Сардор, 28. Бозоров Ойбек, 34. Алижонов Илхомжон (С)


Захира: 21. Қодиров Элшод, 9. Неъматов Алфайзи, 18. Абсаломов Фаррух, 19. Мияссаров Абдулла, 24. Муродов Орифжон, 33. Тўхтаев Саъддам, 42. Халимов Жахонгир


 
17:00 «Норин» (Хаққулобод) – «Хоразм» (Урганч) 1:1 Тугади

Голлар: Элёр Мўйдинов - Темур Бекчанов
Ҳакамлар: О. Тўйчибоев (Фарғона), Ш. Умаров (Тошкент), Х. Уралов (Тошкент вил.)
Назоратчи: В. Нажафалиев (Тошкент).

"Норин": 12  Мухриддин Ахмедов 2. Азиз Мамазоитов 3. Шахбоз Ботиров 4. Фаррух Нурлибоев  6. Ислом Исмоилов 8. Сарвар Сафаров 10. Элдор Эргашев  18. Жаъфар Исмоилов 19. Баходир Муртазоев 21. Комилжон Тожиддинов 24.  Шукур Жумабоев 77. Владислав Нуриев
Захира: 1. Артур Парванов 5. Мухаммаджон Хусанов 8. Сарвар Сафаров 9. Элёр Мўйдинов 13. Илхом Тожибоев 17. Достон Ибрагимов   20. Акмалий Рахимзода

"Хоразм": 35. Ғайрат Ўдаев 3 Рафик Каримов  17.  Эрбол Сейтназаров 4. Айбек Нурбоев 7. Темур Исмоилов  10. Темур Бекчанов 11. Нурлибек Таласбоев 12. Жасур Атажонов 13. Камрон Абдулхамидов 14. Нодир Собиров 15. Зохид Раупов,
Захира: 30. Хакимбой Бобожонов  6. Хамро Қодиров 5. Равшан Султонов 8. Абдумалик Тошпўлатов 9. Жавлон Примбетов  16. Бахтишод Йўлдошев  21. Мухаммадқодир Рахимберганов 
 
16:00 «Ёзёвон-Лочинлари» (Ёзёвон) – «Орол» (Нукус) 3:1 Тугади
Ҳакамлар: Ш. Насибуллаев (Наманган), Д. Нажмитдинов (Тошкент), Д. Тиллаев (Тошкент)
Назоратчи: Ш. Бозоров (Наманган).

"Ёзёвон-Лочинлари": 12. Жасур Абдуллаев  2. Мақсад Ибрагимов 4. Улуғбек Олимов 6. Умид Хошимов 7. Зохид Исмоилов 10. Шаҳбоз Абдураҳмонов 11. Бекзод Махпралиев 14. Жўрабек Якубов 17. Жахонгир Дадабоев  22. Жасур Саидов 30. Ёқубжон Эралиев 7
Захира: 56. Баходир Йигиталиев 8. Бунёд Абдуманонов 9. Ислом Назиров 19. Мўмин Маъмуржонов 20. Отабек Махаммаджонов    22. Маъмур Қосимов  70. Сардор Ахмадалиев

"Орол": 1. Абдусалом Атаниёзов 3. Эшниёз Жамиев 4. Саламат Атамуратов 5. Шариёр Каримбоев 9. Ринат Шулманов 11. Темур Турдиев 13. Албет Сиддиқов  19. Худиёр Эралиев 18. Ислом Сейтназаров 20. Мақсуд Канназаров
Захира: 16. Мақсут Шамшитов 2. Пўлат Кайпназаров  6. Фахриёр Давлеталиев 15. Ботир Янгибоев  17. Ислом Усмиддинов

Ижтимоий тармоқлар

Бизни ижтимоий тармоқларда кузатиб боринг!

.