Биринчи лига. 9-тур Учрашувлар якунланди

11 май,2017, 19:55 1298

Биринчи лига. 9-тур Учрашувлар якунланди


Бугун 11 май куни бўлиб ўтадиган 2017 йилги Ўзбекистон Биринчилиги 9-тур учрашувларидан онлайн транслация уюштиришни режалаштирганмиз.


Ўзбекистон Биринчилиги, 9-тур учрашувлари

11 май (пайшанба) 

17:30 «Нурафшон» (Бухоро) – «НБУ-Осиё» (Тошкент) 0:1 ТУГАДИ
Ҳакамлар: Н. Қосимов (Қарши), С. Сатторов (Қарши), Ш. Қаюмов (Жиззах)
Назоратчи: Э. Мусаев (Самарқанд).

"Нурафшон": 1. Михаил Спиридонов  2. Санжар Хатамов 3. Умрилло Рамазонов 4. Ахад Қаххоров  6. Саиджон Амуров  11. Шахзод Сулаймонов 9. Сохиб Асланов  17. Қурбон Сатторов 20. Савелий Абрамов 22. Дишод,Файзиев 24. Азамат Шарипов  25. Равшан Асланов

Захира: 9. Толиб Асланов  18. Азизбек Муратов 14. Сиддиқ Темуров 21. Фузайл Қорёғдиев 26. Хуршид Хасанов

"НБУ-Осиё": 12. Искандар Мўминов  2. Миршоджон Файзиев 3. Жавохир Мухторов,  5. Рашид Шаробиддинов  7. Суннатилло Абдуллажонов 8. Рамзиддин Тўхтаназаров   9. Собит Синдаров 11. Орипхўжа Абдухолиқов 14. Жахонгир Ахмадов 15. Сойиб Сафаров  17. Ориф Абдуғаниев 

Захира: 22. Санжар Юлдашев 4. Жавохир Абдухолиқов 6. Алишер Салимов 18. Равшан Дўсматов 19. Саидислом Сотиволдиев 20.  Хусан Расулов 21. Аваз Неъматов
 


17:00 «Машъал-2» (Муборак) – «Янгиер» (Янгиер) 0:0 ТУГАДИ
Ҳакамлар: И. Худойдотов (Тошкент), О. Умаров (Тошкент вилояти), Х. Ўролов (Тошкент вилояти)
Назоратчи: Р. Қоратоев (Тошкент вилояти).

"Машъал-2": 30. Хусан Олимжонов, 5. Темур Машарипов, 7. МуниМирмухсин, 8. Назаров Ёдгор, 10. Санжар Ахмедов (С), 16. Холмурод Холмуродов , 20. Таваккал Абдурахмонов,22. Хусниддин Алиқулов  23. Умаров Дониёр, 26. Бобур Фарходов, 55. Мухаммад Тошпўлатов.

Захира: 40. Достон Тўхтабоев, 9. Шахбоз Абдураимов, 17. Носир Эронов, 24. Мухриддин Ризвонов,  25. Убайдуллоев Шахзодбек, 47. Суннатилло Рустамов, 90. Эгамбердиев Мирзохид.

«Янгиер»: 1. Жавоҳир Камилов, 2. Маматказин Артур, 3. Камолов Шерзод, 11. Ахмадқулов Наврузбек, 17. Пурак Веячеслав, 21. Бобоназаров Уйғун, 22. Шодиев Бунёд, 24. Турсунқулов Абдумутал, 26. Айтбоев Шарофжон, 27. Тошев Маъруф, 31. Хошимов Дониёр.

Захира: 35. Салимов Жавоҳир, 4. Акбаралиев Зуфар, 6. Мансуров Асилжон, 9. Азизов Собир, 13. Ҳакимов Аброр, 14. Сатторов Акбарали, 18. Давлатов Назиржон.


17:00 «Цементчи» (Қувасой) – «Зомин» (Зомин) 4:0 ТУГАДИ

Гол: Даврон Исоқов 31,67 Сардор Сотволдиев 50, Абдулазиз Юсупов


Ҳакамлар: В. Цейтлин (Тошкент), А. Худойберганов (Тошкент), Д. Ҳуснутдинов (Тошкент)
Назоратчи: А. Попов (Тошкент).

"Цементчи": 1. Дилмурод Мамаюсупов 4. Рахматилло Мелибоев  7. Даврон Исоқов 9. Сардор Сотволдиев  13. Умид Матмусаев 14. Маъруф Зокиржонов 15. Зокиржон Нурматов 21. Элёр Мамасолиев 20. Маматвали Нуритдинов 24. Санжар Зокиров 27. Даврон Маматов

Захира: 16. Илхом Жуманов 3. Оқилбек Махмудов 6. Отабек Ахмаджонов 8. Анвар Раҳимов 10. Абдулазиз Юсупов  17. Нодир Ибрагимов 19. Файзулло Жуманқўзиев

"Зомин": 21. Отабек Садиров  2. Дилмурод Икромов 3. Жалолиддин Саидов 4. Элдор Каримов 5. Убайддулло Набиев 7. Беузод Турғунов 8. Бобур Муртазоев 10. Лутфулло Файзуллаев 14. Достон Тошматов 19. Сухроб Рахмонов 20. Константин Боев

Захира:   1. Шохрух Мусурмонов 3. Жахонгир Хамроев  6. Бегзод Жўраев 11. Жўшқин Атабеков 17. Сохиб Абдуллаев 15. Султон Келдибеков 21. Бобур Ўроқов


17:00 «Уз-Донг-Жу» (Андижон) – «Ғаллаорол» (Ғаллаорол) 2:0 ТУГАДИ

Гол: Озодбек Комилов 40, Даврон Фарходов 75


Ҳакамлар: О. Тўйчибоев (Фарғона), К. Ҳасанов (Тошкент вилояти), Д. Раҳмонов (Гулистон)
Назоратчи: А. Ўринов (Фарғона).

"УзДонгЖу": 33. Илёсбек Исмоилов 3. Шояд Муллажонов   7. Шохрух Эргашев 9. Асилбек Азизов 10. Салохиддин Салохиддинов  11. Усмонали Исмоналиев 27. Азизбек Махмудов 30. Азизбек Махмудов 47. Ойбек Ахматов  77. Озодбек Комилов 95. Мирзохид Мирсаидов

Захира:  95. Равшан Ягудин 4. Жавохир Исомиддинов  5. Дилмурод Юсуфжонов 6. Асилбек Азизов 8. Сухроб Нўмонов  19. Шокир Одилжонов 98. Даврон Фарходов

"Ғаллакор-Барса": 12. Бобур Раҳимов 3. Шухрат Суярқулов 5. Элдор Норбоев 6. Марат Хошимов 7. Элбек Имомназаров 8. Севдиёр Ҳамроқулов  9. Бехруз Дўсмуродов 10. Аслиддин Мелибоев 11. Мақсуд Нормаҳматов 19. Бехруз Дўстмуродов  31. Акмал Холматов.  94. Холмўмин Давронов

Захира: 45. Қобил Норқўзиев 2. Қувончбек Кубаев 4. Иброхим Мелибоев  16. Жавлон Ибодуллаев 17. Жахонгир Мелибоев

 


17:00 «Норин» (Ҳаққулобод) – «Истиқлол» (Фарғона) 1:0 ТУГАДИ
Ҳакамлар: В. Серазетдинов (Тошкент), Д. Убайдуллаев (Гулистон), Ш. Юлдашев (Гулистон)
Назоратчи: А. Ҳотамов (Тошкент).

"Норин": 1. Артур Парванов  2. Азиз Мамазоитов 3. Шахбоз Ботиров 4. Фаррух Нурлибоев  6. Ислом Исмоилов  10. Элдор Эргашев 13. Илхом Тожибоев 18. Жаъфар Исмоилов 19. Баходир Муртазоев 21. Комилжон Тожиддинов 24.  Шукур Жумабоев

Захира: 12. Мухриддин Ахмедов 9. Элёр Мўйдинов 15. Шокир Ёқубжонов 17. Достон Ибрагимов   20. Акмалий Рахимзода 25. Асилбек Нўмонов 77. Владислав Нуриев

"Истиқлол": 31. Алишер Пахритдинов  2. Азиз Мадалиев, 4. Илхом Қорабоев 5. Абдухолиқ Қурбонов 7. Жамшид Хошимов 9. Шариф Мирзаев, 14. Рустам Абдухамитов 19. Саиджон Топилов  20. Карим Мамадалиев, 21. Абдужамил Маназаров,  25. Бобур Аминжонов,

Захира: 89. Дониёр Усмонов 3. Даврон Қорабоев 6. Абдулазиз Жўрабоев  9. Жамшид Хошимов 10. Давлатбек Ярбеков, 15. Шохрух Бойқўзиев 23. Муҳаммадсултон Фозилов, 77. Ҳошим Шокиров


16:00 «Ёзёвон-Лочинлари» (Ёзёвон) – «Андижон» (Андижон) 1:2 ТУГАДИ
Ҳакамлар: А. Шукуруллаев (Тошкент), О. Калахўжаев (Тошкент), Р. Каримов (Тошкент)
Назоратчи: А. Абдуллаев (Тошкент).

Голлар: Шаҳбоз Жумабоев 6 (пен.), Қаҳрамон Маҳамаджонов, 28-автогол, Фарруҳ Шотурсунов, 33-пен,

"Андижон": 34. Лочин Долимов, 6. Иброҳим Отахонов (С), 7. Шаҳбоз Жумабоев, 8. Фарҳод Бекмуратов, 11. Фарруҳ Шотурсунов, 14. Акбар Ходжаев, 18. Абдулазиз Ёқубов, 21. Муҳаммадюсуф Абдумажидов, 22. Мақсуд Маҳмудов, 26. Қаҳрамон Маҳамаджонов, 29. Бахтиёр Қосимов.

Захира: 95. Баракатилло Исроилов, 9. Алишер Абдувоҳидов, 10. Анвар Бердиев, 15. Абдурасул Комилов, 20. Кемран Наджафалиев, 23. Санжар Асқаралиев, 70. Ойбек Нурматов

"Ёзёвон-Лочинлари": 12. Жасур Абдуллаев, 4. Улуғбек Олимов, 6. Умиджон Ҳошимов, 7. Зоҳид Исмоилов, 8. Бунёд Абдубаннонов, 10. Шаҳбоз Абдураҳмонов, 11., Бекзод Маҳпралиев    (С), 14. Жўрабек Ёқубов, 17. Жаҳонгир Дадабоев, 18. Маъмур Қосимов, 77. Жасур Саидов.

Захира: 1. Баҳодир Йигиталиев, 2. Аъзам Холматов, 9. Ислом Назиров, 20. Отабек Маҳамаджонов, 22. Мақсад Ибрагимов, 28. Адҳам Аҳмаджонов, 70. Сардор Аҳмадалиев.


14:00 «Орол» (Нукус) – «Насаф-2» (Қарши) 3:1 ТУГАДИ
Ҳакамлар: Ш. Ражабов (Бухоро), А. Буров (Бухоро), Ш. Раҳматов (Бухоро)
Назоратчи: В. Нажафалиев (Тошкент).

"Орол": 1. Абдусалом Атаниёзов 3. Эшниёз Жамиев 4. Саламат Атамуратов 5. Шариёр Каримбоев 9. Ринат Шулманов 10. Азамат Илёсов 11. Темур Турдиев 13. Албет Сиддиқов  19. Худиёр Эралиев 18. Ислом Сейтназаров 20. Мақсуд Канназаров

Захира: 16. Мақсут Шамшитов2. Пўлат Кайпназаров  6. Фахриёр Давлеталиев 15. Ботир Янгибоев  17. Ислом Усмиддинов

"Насаф-2": 25. Абдувохид Неъматов   5. Отабек Комилжонов  8. Шохмалик Комилов 10. Худоёрхон Сагдуллаев  16.  Мирзабек Жониқулов  17. Достон Бердиқулов 20 . Шахбоз Эркинов  22. Элбек Отақулов 27. Сардор Тўраев 28. Ойбек Бозоров 34. Илхом Алижонов

Захира: 21. Элшод Қодиров 9. Алфайзи Неъматов  18. Фаррух,Абдусаломов 19. Сардор Абдухолиқов  33. Руслан Нусратиллаев 41. Жахонгир Хакимов


18:00 «Хоразм» (Урганч) – «Сурхон» (Термиз) 3:0 ТУГАДИ
Ҳакамлар: И. Ибрагимов (Нукус), Д. Сарсенов (Нукус), Б. Канназаров (Нукус)
Назоратчи: Х. Мухторов (Самарқанд).

"Хоразм": 35. Ғайрат Ўдаев 3 Рафик Каримов  17.  Эрбол Сейтназаров 4. Айбек Нурбоев 7. Темур Исмоилов  10. Темур Бекчанов 11. Нурлибек Таласбоев 12. Жасур Атажонов 13. Камрон Абдулхамидов 14. Нодир Собиров 15. Зохид Раупов,

Захира: 30. Хакимбой Бобожонов  6. Хамро Қодиров 5. Равшан Султонов 8. Абдумалик Тошпўлатов 9. Жавлон Примбетов  16. Бахтишод Йўлдошев  21. Мухаммадқодир Рахимберганов 

"Сурхон": 35. Шерзод Абдураимов 3. Илхом Комилов  4. Миржалол Қурбонов 5. Нажмиддин Нормуродов 6. Нуриддин Хасанов 9. Низом Норов 10. Сарвар Хрлматов 17.  Фарруҳ Хайдаров 19. Улуғбек Маманоров 27. Санжар Шомуродов 77. Жонибек Кўчимов.

Захира: 12. Александр Корнейчук 2. Убайдулло Холиқулов  16. Дилявер Абибуллаев  21. Акмал Абдураҳмонов 33. Сирожиддин Аллаев 30. Темур Мамадалиев