Биринчи лига. 35-тур. Бугунги учрашувлар якунланди
Ads

Бугун Биринчи лиганинг навбатдаги 35-тур учрашувларига старт берилади. Биз бу учрашувлардан онлайн трансляция қилишни режалаштирганмиз. 

35-тур

29 октябр (якшанба)

15:00 Истиқлол – Зомин 2:0 ТУГАДИ

Голлар: Абдуҳолиқ Қурбонов (28) Элёр Акбаров (33)

"Истиқлол": 31. Нодир Ашурматов  2. Азиз Мадалиев 5. Абдухолиқ Қурбонов 7. Абдулазиз Жўрабоев 21. Худоберди Холиқов 10. Элёр Акбаров 19. Шохрух Бойқўзиев 23. Санжар Асқаралиев 6. Шуҳрат Хамидов 77. Хошим Шокиров 14. Рустам Абдухамидов

Захира: 71. Казбек Артиқбаев 3. Даврон Қорабоев 15. Мухаммад Расулов 9. Давлат Ярбеков 11. Анвар Хожимирзаев 20. Али Рахимзода 8. Ботир Тўрабоев

15:00 Андижон – Ғаллакор 4:0 ТУГАДИ 

Гол: Фирдавс Асадов (55, 90, 90+3) Алишер Абдувоҳидов (82)

"Андижон": 1. Элдор Исабоев 6. Иброҳим Отахонов 7. Шаҳбоз Жумабоев 9. Алишер Абдувоҳидов 14. Ҳамза Каримов 18. Абдулазиз Ёқубов 19. Фарҳод Бекмуратов 20. Фарруҳ Бекмуратов 23. Фурқат Ҳасанбоев 27. Сирож Ҳамроев 77. Фирдавс Асадов.

Заҳира: 87. Акмал Ортиқов 10. Анвар Бердиев 11. Собир Ҳамидов 17. Жаҳонгир Маҳсудов 22. Мақсуд Маҳмудов 29. Бахтиёр Қосимов 70. Ойбек Нурматов.

«Ғаллорол»: 45. Қобил Норқўзиев,4. Азиз Маткаримов (С),5. Лазиз Нуриддинов 6. Бобурмирзо Тиллаев 7. Элбек Имомназаров 9. Жавлон Ибодуллаев 10. Константин Боев 11. Нурлибек Таласбоев 17. Зафар Раҳмонов 31. Жавоҳир Абдухолиқов 94. Холмўмин Давронов.

Заҳира: 95. Баракатилло Исроилов 3. Давлет Рашидов 13. Азамат Юнусов 19. Беҳруз Дўстмуродов 22. Мансур Бўтаев 33. Исломбек Мелибоев.

15:30 Насаф-2 – Хотира-79 3:1 ТУГАДИ

Голлар: Самандар Шукуруллаев (13) Худоёрхон Сагдуллаев (39,67) -  Раҳмон Ўринов (18)

Насаф-2”: 21.Амир Лутфуллаев, 5.Шерзод Насруллаев, 6.Жаҳонгир Ҳалимов, 7.Наврўзжон Изатиллаев (с), 10.Худоёрхон Сагдуллаев, 15.Шахбоз Эркинов, 19.Муҳриддин Зоиров, 27.Мирзабек Жониқулов, 32.Отабек Комилхонов, 33.Шохруҳ Неъматов, 42.Самандар Шукруллаев.

Заҳира: 25.Элшод Қодиров, 8.Шоҳмалик Комилов, 14.Алпомиш Миров, 22.Элбек Отақулов, 31.Фарруҳ Абсаломов, 38.Ориф Муродов, 45.Жасур Жумаев.

Хотира-79”: 32.Дилхуш Муйиддинов, 3.Санжар Тошпўлатов, 4.Бобиржон Мамажонов, 8.Сарвар Сафаров, 9.Рустам Аъзамов (с), 10.Сардор Теляков, 11.Фозилбек Дехқонов, 12.Шахзоджон Маъмуржонов, 13.Раҳмонжон Уринов, 14.Хондамир Юлдашев, 19.Шукур Жумабоев.

Захира: 40.Алишер Пахритдинов, 6.Шахзодбек Саминжонов, 7.Ҳасанжон Тешабоев, 15.Баҳром Юлдашев, 24.Соҳибжон Ботирхонов, 25.Омаджон Тоштемиров.

14:00 Сурхон – Локомотив-БФК 4:0 ТУГАДИ

Голлар: Ислом Пўладов (6) Санжар Баратов (55) Нажмиддин Нормуродов (57)

"Сурхон":  1. Руслан Матниязов 4. Миржалол Қурбонов 5. Нажмиддин Нормуродов 6. Нуриддин Хасанов 9. Низомжон Норов 10. Сарвар Холматов 17. Санжар Баратов 22. Акбар Муродов 29. Фаррух Хайдаров 47. Ислом Пўладов 77. Жонибек Кўчимов

Захира: 12. Даврон Мерганов 18. Владислав Павленко 20. Жўрабеков Шохрух 21. Акмал Абдурахмонов 25. Сардор Арабов

"Локомотив-БФК": 16. Мадаминов Шахзод 2. Расулов Жамшид 4. Беляков Александр 8. Муйдинов Элёрбек 9. Умаров Нуриддин 10. Каюмов Саидмахмудхон11. Сотволдиев Хаётбек 13. Абдураимов Самандар 15. Ўринбоев Фахриёр 18. Бозоров Иброхимжон 21. Юнусхонов Рустам

Заҳира: 76. Содиков Сардор 17. Тохиржонов Шохжахон 23. Ганиев Улугбек 25. Мирсоатов Миржалол 26. Бахромов Достонбек 27. Кодиров Дилмурод 28. Муминов Шукуржон

14:30 Орол – Цементчи 1:5 ТУГАДИ

Голлар: Маъруф Зокиржонов (7) Элёр Мамасолиев (37) Отабек Аҳмаджонов

«Орол»: 1. Абдусалом Атаниёзов 3. Эшниёз Жамиев 4. Расул Мусаев  5. Шариёр Каримбоев 6. Наврўз Хаипов14. Руслан Меллимуратов 9. Ринат Шулманов 11. Тимур Турдиев 17. Дамир Низанов 18. Ислом Сейтназаров 15. Ботир Янгибоев

Захира: 16. Айбек Шамшитов 2. Пўлат Каипназаров 10. Ойбек Рўзимов 13. Алберт Сиддиқов  19. Худиёр Эралиев 17. Алишер Собиров 20. Мақсуд Канназаров 91. Элдор Шухратбеков

«Цементчи»: 16. Илҳом Жуманов 3. Оқилбек Маҳмудов 6. Отабек Аҳмаджонов 8. Анвар Раҳимов 10. АбдулАзиз Юсупов 13. Жамшид Қобулов 14. Маъруф Зокиржонов 17. Суннатилло Эрматов 21. Элёр Мамасолиев 22. Шахзод Абдураҳимов  27. Даврон Маматов

Заҳира: 1. Фарруҳ Турдалиев 4. Раҳматилло Мелибоев 7. Сардор Сотволдиев 9. Даврон Исоқов  23. Айбек Нурбоев 24. Маматвали Нуриддинов

15:00 Хоразм – УзДонгЖу 2:1 ТУГАДИ

«Хоразм»: 35. Ғайрат Ўдаев 3. Рафик Каримов 4. Улуғбек Худойбердиев 5. Равшан Султонов 7. Темур Исмоилов 8. Абдумалик Тошпўлатов 11. Сардор Матмуратов 12. Жасур Атажонов 13. Мухаммадқодир Рахимберганов 15. Зохид Раупов 17. Эрбол Сейтназаров

Заҳира:  30. Асрбек Йўлдошев 2. Бахтишод Юлдашев 9. Сирож Рўзметов  10. Темур Бекчанов 18. Неъматжон Мадаминов

«Уз-Донг-Жу»: 91. Дилмурод Мамаюсупов 2. Жўрабек Якубов 3. Аҳрор Ўктамов 5. Асрор Раҳмонов 6. Ойбек Аҳматов 8. Суҳроб Нўмонов 10. Усмонали Исмоналиев 14. Абдурасул Комилов  18. Зийнатилло Икромжонов  19. Фехрузбек Салоҳиддинов 29. Даврон Фарҳодов

Заҳира: 1. Илёс Исмоилов  11. Амирбек Файзиев 17. Ислом Ўрмонов 27. Азизбек Маҳмудов 30. Азизбек Қаюмов

Норин – Нурафшон + : -

15:00 Ёзёвон-Лочинлари– Машъал-2 0:3 ТУГАДИ


Telegram тармоғида @birinchiliga_sportsuz ни кузатинг!