Uzbekistan MMA Championship semifinal fights concluded

U17 | Semifinals

52, 2 kg

1.Aslam Ortiqov (Samarkand)- Abdullaev Nodirbek (Khorezm)

2. Husan Ortiqov (Tashkent region) – Saidakmal Salamanov (Tashkent)

56.7 kg

1. Jamshid Tillaev (Navoi) – Egambergan Iskandarov (Khorezm)

2. Sardorbek Ruziev (Samarkand) – Sanjar Zokirov (Tashkent region)

61.2 kg

1. Avrangzeb Turakulov (Tashkent region) – Qobiljon Jo‘raxolov (Navoi)

2. Bunyod G‘ulomov (Sirdaryo) – Ozod Azimov (Bukhara)

65.8 kg

1. Behruz Usmonov (Kashkadarya) – Arseniy Starostin (Tashkent)

2. Xo‘jaqul Ergashev (Navoi) – Suhrob To‘raev (MXSK)

70.3 kg

1. Otabek Roziqov (Fergana) – Olimjon Toshkanov (Tashkent region)

2. Botir Boltaev (Navoi) – Abbos Rasuljonov (Tashkent)

77.1 kg

1. Jamshid Otamurodov (Sirdaryo) – Doniyor Olimov (Navoi)

2. Shahzodxo‘ja Sharipov (Bukhara) – Muhammadali Mustafoev (Tashkent region)

83.9 kg

1. Jonibek Namozov (Kashkadarya) - Amirbek Qo‘ldoshev (Bukhara)

2. Xursand Ho‘jaqulov (Surkhandarya) – Musinjon Mo‘minjonov (Samarkand)

93 kg

1. Rustam Shorahmatov (Surkhandarya) – Sarvar Dadashev (Tashkent region)

2. Muhammadjon G‘aniev (Fergana) – Mirsaid Erkinov ( Sirdaryo)

120.2 kg

1. Asror Anvarjonov (Andijan) – Nurillo Abdullaev (Fergana)

2. Shahboz Mo‘minov (Jizzakh) - Shohjahon Alponov (Kashkadarya)

 

Over 18 | Semifinals

52.2 kg

1. Vitaliy Ten (Tashkent) – Feruz Mansurov (Jizzakh)

2. Sherzod Shamsutdinov (Navoi) – No‘monjon Nuruddinov (Tashkent region)

56.7 kg

1. Sardor Nurov (Navoi) – Ilyosjon Hasanov (Samarkand)

2. Fahriddin Hasanov (Tashkent) – Odilxon Inomov (Namangan)

61.2 kg

1. Murod Jo‘raev (Surkhondarya) – Farruhjon Olimjonov (Navoi)

2. Husniddin Sattorov ( Jizzakh) – Islom Olimjonov (Fergana)

65.8 kg 

1. Davlatjon Xamraev (Samarkand) – Bobur Abrayqulov (Surkhondarya)

2. Olim Nomurodov (Navoi) – Otabek Toxirov (Andijan)

70.3 kg

1. Daler Yuldashev (Jizzakh) – Rustam Mamatqulov (MXSK)

2.Shukirillo Rustamov (Andijan) – Behruz Akbarov (Tashkent)

77.1 kg

1. Munis Mo‘minjonov (Samarkand) – Samandar Sattorov (Tashkent region)

2. Asadbek Hikmatov (MXSK) – Umar Alibekov (Sirdaryo)

83.9 kg

1. Saidotoxon Nuriddinov (Navoi) – Zafarjon Axrorov (Samarkand)

2. Quvondiq Yusupov (Khorezm) – Mirxosil Yuldashev (Tashkent region)

93 kg

1. Botir Xoliyorov (Kashkadarya) – Humoyun Aliqulov (Sirdaryo)

2. Erali Abraev (Samarkand)- Jasur Jo‘raev (Andijan)

120.2 kg

1. O‘ktam Abduxoliqov (Tashkent region) – Eldor Xudoyberdiev (Surkhondarya)

2. Husniddin Hakimov (Navoi) – Samandar Japarov(MXSK)

+120,2 kg

1. Abduvali Yaqubov (Sirdaryo) – Haimjon Ismoilov (Sirdaryo)

Матнда хатолик топсангиз, ўша хатони белгилаб, бизга жўнатинг (Ctrl + Enter)

Comments

You must be logged in to commet!