Бугун

Лондон шаҳрида бугун "Катта дубулға" туркумига кирувчи "Уимблдон" мусобақасининг асосий тўр баҳсларининг биринчи даврасига старт берилади.

Қуйида соврин жамғармаси 38,000,000 фунт стерлинг бўлган мусобақанинг биринчи кунида кортга чиқадиган теннисчилар рўйхати билан танишасиз.

Марказий корт

17:00 Новак Жокович - Филипп Кольшрайбер
18:30 Юлия Путинцева - Наоми Осака
20:00 Кайл Эдмунд - Хауме Муньяр

Корт 1

17:00 Симона Халеп - Александра Саснович
18:30 Иржи Весель - Александр Зверев
20:00 Винус Уильямс - Кори Гауфф

Корт 2

15:00 Стэн Вавринка - Рубен Бемельманс
16:30 Чжу Линь - Каролина Плишкова
18:00 Томас Фаббиано - Стефанос Циципас
19:30 Каролин Возняцки - Сара Соррибес Тормо

Корт 3

15:00 Кевин Андерсон - Пьер-Юг Эрбер
16:30 Магдалена Рибарикова - Арина Соболенко
18:00 Кристи Ан - Анастасия Севастова
19:30 Уго Умбер - Гаэль Монфис

Корт 12

15:00 Кэти Макнелли - Хизер Уотсон
16:30 Феликс Оже-Альяссим - Вашек Поспишил
18:00 Пражнеш Гуннерсваран - Милош Раонич
19:30 Ализе Корне - Виктория Азаренко

Корт 18

15:00 Элина Свитолина - Дарья Гаврилова
16:30 Карен Хачанов - Сун Ву Квон
18:00 Даниил Медведев - Паоло Лоренци
22:00 Се Шувей - Елена Остапенко

Корт 4

15:00 Питер Гоёвчик - Роберто Баутиста Агут
16:30 Анна-Каролина Шмидлова - Моника Пуиг
18:00 Даниэль Коллинз - Зарина Дияс
19:30 Лоренцо Сонего - Марсель Гранольерс

Корт 6

15:00 Полона Херцог - Виктория Кузьмова
16:30 Михаэла Бузарнеску - Жессика Пегула
18:00 Хуберт Гуркач - Душан Лайович
19:30 Роберто Карбальес Баэна - Миомир Кечманович

Корт 7

15:00 Седрик-Марсель Штебе - Райлли Опелка
16:30 Каролина Мухова - Александра Крунич
18:00 Андреа Арнабольди - Иво Карлович
19:30 Далила Якупович - Кирстен Флипкенс

Корт 8

15:00 Даяна Ястремская - Камила Жоржи
16:30 Эрнест Гулбис - Леонардо Майер
18:00 Пабло Карреньо Буста - Алексей Попирин

Корт 9

15:00 Мари Боузкова - Мона Бартель
16:30 Стив Дарси - Миша Зверев
18:00 Вероника Кудерметова - Исалин Бонавентюре
19:30 Жереми Шарди - Мартин Клижан

Корт 10

15:00 Маргарита Гаспарян - Анна-Лена Фридзам
16:30 Деннис Кудла - Малек Жазири
18:00 Анастасия Потапова - Жиль Тайхманн
19:30 Ребекка Петерсон - Янина Викмайер

Корт 11

15:00 Маркос Хирон - Фелисиано Лопес
16:30 Ига Швентек - Виктория Голубич
18:00 Пабло Куэвас - Дамир Джумхур

Корт 14

15:00 Софья Кенин - Астра Шарма
16:30 Шелби Роджерс - Анетт Контавейт
18:00 Йозеф Ковалик - Робин Хаасе
19:30 Бенуа Пэр - Хуан Игнасио Лондеро

Корт 15

15:00 Янко Типсаревич - Йосихито Нисиока
16:30 Маркета Вондроусова - Мэдисон Бренгл
18:00 Григор Димитров - Корентен Муте
20:00 Чжан Шуай - Каролин Гарсия

Корт 16

15:00 Бернарда Пера - Мария Саккари
16:30 Андреас Сеппи - Николас Ярри
18:00 Камил Майржчак - Фернардо Вердаско
19:30 Айла Томлянович - Дарья Касаткина

Корт 17

15:00 Мэдисон Киз - Люксика Кумкхум
16:30 Петра Мартич - Дженнифер Брэди
18:00 Мариуш Копил - Гвидо Пелья
19:30 Брэдли Клан - Давид Гоффен