Кортда "Кичкинтой"лар (фото)
Республика олимпия заҳиралари теннис мактаби кортларида анъанавий "Кичкинтой" очиқ турнири бўлиб ўтмоқда. Мусобақаларда 2007-2008 йилларда таваллуд топган 50 нафарга яқин ўғил ва қизлар иштирок этишяпти.
Очиқ турнирнинг ғолиб ва совриндорлари эртага маълум бўлади.
.jpg?1529555625420)
.jpg?1529555635445)
.jpg?1529555645514)
.jpg?1529555654284)
.jpg?1529555664549)
.jpg?1529555673084)
.jpg?1529555681892)
.jpg?1529555690708)
.jpg?1529555699626)

Фикрлар