Тезкор хабар! "Пахтакор" - "Навбаҳор" учрашувида ишлаган ҳакамлар Суперлига ўйинларидан четлатилди

Мазкур ўйин ЎФА Ҳакамлар ва назоратчилар департаменти ходимлари ҳамда мутахассислар иштирокида таҳлил қилинди.   
 
Таҳлил натижасида, ўйинни бошқариб борган бош ҳакам Зокир Қодиров ва ён ҳакам Руслан Самандаров учрашув давомида қўпол хатоларга йўл қўйгани аниқланди ва улар Суперлига ўйинларидан четлатилди.
 
Жумладан, учрашувни бошқариб борган бош ҳакам Зокир Қодиров Суперлиганинг 3та ўйинига, ён ҳакам Руслан Самандаров эса номуайян муддатга Суперлига ўйинларидан четлатилди. 
 
Манба: ЎФА

Фикрлар

Фикр қолдириш учун авторизациядан ўтинг!
Dmitrij Popow
11/05/2019 23:24
Это потому что "Пахтакор" не выиграл. Кадыров для них по жизни не фартовый)) В Карши началось в 2017-м - хапанули 0:4 от "Насафа". С тех пор они его не переваривают, а он им не помогает.
Теперь в эту грязь ввязалось руководство и сразу вынесло решение. Моментально!!!
А когда Асымов засчитывал гол с вне игры, или Касымов высасывал пенальти из пальца, все молчали, потому что это было В ПОЛЬЗУ "ПАХТАКОРА".
ПОЗОРРРРИЩЩЩЩЩЕ АФУ и всей гнилой системе!
&
AzizGazieff-Marco Simic 55 PFK Pakhtakor Tashkent Uzbekistan GoLions
12/05/2019 00:11
Шайка Бабаяна здесь)))
&
ахмад49
12/05/2019 11:32
Нимага Шерзод Косимов ёки Азиз Асимов Пахтакор фойдасига хато килса жазоланмайди,сабаби УФА ПФЛ факат Пахтакорни куллаб куватлайди.Кеча Пахтакор Навбахорни ютаолмагандан кейин хамма УФА оёкка турди,уйин тугашидан кейин тезкор мажлис чакириб Кодировни жазолашди,нима уша хакамлар кумитаси еки ПФЛ билмасмиди Пахтакор-Навбахор уйини хакамлар учун огир булишини нима учун уйинга Эрматов ёки Коваленко куйилмади.Хакамлар кумитаси раиси Маъмур Саидкосимов,ПФЛ раиси Омон Гафуров куйингларда энди катталар айтганини килиб Пахтакорга ёндашишни.Биз мухлислар халол уйин тарафдоримиз.Хакамларни жазоламокчисизми хаммасин бирдек жазоланг нима учун хакамлар Шерзод Косимов ва Азиз Асимовлар жазоланмайди.
Dmitrij Popow
12/05/2019 03:24
Кое-что уточню. Выяснил!
Дело не столько в Пахтакоре, сколько в АФУ!
Кстати, помощник полетел за дело. А вот Закир - нет! Тут детали не пишу, это большая тема.
Dmitrij Popow
12/05/2019 03:23
Кое-что уточню. Выяснил!
Дело не столько в Пахтакоре, сколько в АФУ!
Кстати, помощник полетел за дело. А вот Закир - нет! Тут детали не пишу, это большая тема.
&
Azizbek.
12/05/2019 01:40
Sabab nimada ekan. Navbahor durang uynagani uchunmi. Pahtakor yutsa bunaqa bulmasdi
&
GOAL