Янги форматда ўтадиган мусобақага қуръа ташланди
Ads

Водий жамоалари Андижон ФА, Тошкент шаҳар ва вилояти Тошкент ФА, Қашқадарё, Сурхондарё, Бухоро, Хоразм ва Қорақалпоғистон жамоалари Қашқадарё ФА ҳамда Сирдаё, Жиззах, Самарқанд ва Навоий жамоалари Жиззах ФА масъуллигида ташкил этиладиган регионал турнирда қатнашади. Бу ҳақда ПФЛ расмий сайти хабар бериб ўтди.

Якунда эса ҳар бир минтақа ғолиблари Тошкентда ўтказиладиган якуний босқичда куч синашади. 

U-18 Биринчилигига қуръа ташлааш маросими бўлиб ўтди. Унга кўра,тақвим шундай кўриниш олди: 

Андижон ФА

1-тур (24 май,  жума)

Андижон — Турон

Истиқлол — Нефтчи

Қўқон-1912 — Навбаҳор

Андижон 2  — Раш-Милк


2-тур (30 май,  пайшанба)

Турон — Раш-Милк 

Навбаҳор — Андижон 2 

Нефтчи — Қўқон-1912  

Андижон — Истиқлол


3-тур (3 июнь,  душанба)

Истиқлол — Турон

Қўқон-1912  — Андижон 

Андижон 2  — Нефтчи 

Раш-Милк — Навбаҳор 


4-тур (9 июнь,  якшанба)

Турон — Навбаҳор 

Нефтчи — Раш-Милк 

Андижон — Андижон 2  

Истиқлол — Қўқон-1912


5-тур (13 июнь,  пайшанба)

Қўқон-1912  — Турон 

Андижон 2 — Истиқлол 

Раш-Милк — Андижон 

Навбаҳор — Нефтчи 


6-тур (20 июнь,  пайшанба)

Турон — Нефтчи

Андижон — Навбаҳор 

Истиқлол — Раш-Милк 

Қўқон-1912  — Андижон 2


7-тур (27 июнь,  пайшанба)

Андижон 2 — Турон 

Раш-Милк — Қўқон-1912  

Навбаҳор — Истиқлол 

Нефтчи — Андижон


Тошкент ФА

1-тур (24 май,  жума)

Чиғатой — Рубин

Пахтакор — Оқтепа

АГМК — Локомотив

Бунёдкор — Локомотив БФК


2-тур (30 май,  пайшанба)

Рубин — Локомотив БФК 

Локомотив — Бунёдкор 

Оқтепа — АГМК 

Чиғатой — Пахтакор 


3-тур (3 июнь,  душанба)

Пахтакор — Рубин

АГМК — Чиғатой

Бунёдкор — Оқтепа 

Локомотив БФК — Локомотив 


4-тур (9 июнь,  якшанба)

Рубин — Локомотив

Оқтепа — Локомотив БФК 

Чиғатой — Бунёдкор 

Пахтакор — АГМК


5-тур (13 июнь,  пайшанба)

АГМК — Рубин 

Бунёдкор — Пахтакор 

Локомотив БФК — Чиғатой 

Локомотив — Оқтепа


6-тур (20 июнь,  пайшанба)

Рубин — Оқтепа

Чиғатой — Локомотив

Пахтакор — Локомотив БФК

АГМК — Бунёдкор


7-тур (27 июнь,  пайшанба)

Бунёдкор — Рубин 

Локомотив БФК — АГМК 

Локомотив — Пахтакор 

Оқтепа — Чиғатой


Жиззах ФА

1-тур (24 май,  жума)

Динамо — Металлург

Зомин — Шердор

Қизилқум — Янгиер

Сўғдиёна — Иттифоқ Навоий


2-тур (30 май,  пайшанба)

Металлург — Иттифоқ Навоий 

Янгиер  — Сўғдиёна 

Шердор  — Қизилқум 

Динамо — Зомин 


3-тур (3 июнь,  душанба)

Зомин — Металлург 

Қизилқум — Динамо

Сўғдиёна — Шердор    

Иттифоқ Навоий — Янгиер   


4-тур (9 июнь,  якшанба)

Металлург — Янгиер  

Шердор  — Иттифоқ Навоий 

Динамо — Сўғдиёна 

Зомин — Қизилқум


5-тур (13 июнь,  пайшанба)

Қизилқум — Металлург 

Сўғдиёна — Зомин 

Иттифоқ Навоий — Динамо

Янгиер  — Шердор   


6-тур (20 июнь,  пайшанба)

Металлург — Шердор   

Динамо — Янгиер   

Зомин — Иттифоқ Навоий 

Қизилқум — Сўғдиёна


7-тур (27 июнь,  пайшанба)

Сўғдиёна — Металлург 

Иттифоқ Навоий — Қизилқум 

Янгиер  — Зомин 

Шердор  — Динамо


Қашқадарё ФА

1-тур (24 май,  жума)

Ғиждувон — Машъал

Шўртан— Насаф

Сурхон — Орол

Бухоро — Хоразм


2-тур (30 май,  пайшанба)

Машъал — Хоразм 

Орол — Бухоро

Насаф — Сурхон 

Ғиждувон — Шўртан


3-тур (3 июнь,  душанба)

Шўртан— Машъал 

Сурхон — Ғиждувон

Бухоро — 7 

Хоразм — Орол 


4-тур (9 июнь,  якшанба)

Машъал — Орол

Насаф — Хоразм 

Ғиждувон — Бухоро 

Шўртан— Сурхон


5-тур (13 июнь,  пайшанба)

Сурхон — Машъал  

Бухоро — Шўртан

Хоразм — Ғиждувон 

Орол — Насаф 


6-тур (20 июнь,  пайшанба)

Машъал — Насаф

Ғиждувон — Орол 

Шўртан— Хоразм

Сурхон — Бухоро


7-тур (27 июнь,  пайшанба)

Бухоро — Машъал 

Хоразм — Сурхон

Орол — Шўртан 

Насаф — Ғиждувон.