Бугун ЕЛ 6-тур ўйинлари ўтказилади. Айни пайтда "Арсенал", "Краснодар", "Ансенал" ва бошқа жамоаларнинг таркиблари маълум бўлди.

A гуруҳи

АПОЭЛ Кипр – Севилья Испания

АПОЭЛ – Белец, Иоанну, Савич, Меркис, Алеф, Лукас, Михайлович, Аль-Тамари, Матич, Яколиш, Павлович.

Севилья – Буну, Хенаро Родригес, Эскудеро, Серджи Гомес, Окампос, Посо, Жордан, Хиль, Гудель, Рони Лопеш, Эрнандес.

Қорабоғ Озарбойжон – Дюделанж Люксембург

Қорабоғ – Магомедалиев, Гусейнов, Медведев, Аилтон, Садигов, Мичел, Гараев, Кинтана, Ибрагимли, Зубир, Эмрели.

Дюделанж – Жубер, Лескуа, Шнель, Бушуари, Колс, Штольц, Гаро, Бугрин, Морран, Бернье, Беттайеб.

В гуруҳи

Динамо Киев Украина – Лугано Швейцария

Динамо Киев – Бущан, Миколенко, Кендзера, Кадар, Попов, Караваев, Шепелев, Буяльский, де Пена, Циганков, Беседин.

Лугано – да Коста, Сульмони, Дапрела, Яо, Обексер, Гуидотти, Ловрич, Араторе, Кустодио, Холендер, Дальмонте.

Копенгаген Дания – Мальме Швеция

Копенгаген – Юнссон, Бьелланд, Бенгтссон, Папаяннопулос, Варела, Томсен, Мудражия, Фальк, Фишер, Н’Дойе, Сотериу.

Мальме – Далин, Ларссон, Бенгтссон, Сафари, Нильсен, Ракип, Рикс, Инносент, Кристиансен, Траустасон, Розенберг.

Хетафе – Краснодар

Хетафе – Сория, Кабрера, Ньом, Суарес, Кукурелья, Жейсон, Арамбарри, Максимович, Жене, Мата, Анхель Родригес.

Краснодар – Крицюк, Мартинович, Петров, Рамирес, Спайич, Вандерсон, Газинский, Вильена, Сулейманов, Берг, Игнатьев.

D гуруҳи

ПСВ Голландия – Русенборг Норвегия

ПСВ – Уннершталь, Виргевер, Боскальи, Швааб, Думфрис, Гакпо, Томас, Бергвейн, Ихаттарен, Брума, Гутьеррес.

Русенборг – Эстбе, Региниуссен, Мелинг, Хеденстад, Ховланд, Тагсет, Троннсен, Адегбенро, Йенсен, Хелланн, Тофт-Содерлунд.

ЛАСК Австрия – Спортинг Португалия

ЛАСК – Шлагер, Поцман, Траунер, Визингер, Ранфтль, Фризер, Холланд, Гойгингер, Михорль, Филипович, Клаусс.

Спортинг – Рибейро, Коатес, Илори, Розье, Борха, Родригу Фернандеш, Мигел Луиш, Рафаэл Камашу, Эдуардо Энрике, Хесе, Педру Мендеш.

E гуруҳи

Ренн Франция – Лацио Италия

Ренн – Сален, Ньямси, Ньяньон, Думбия, Боэ, Леа Силики, Те, Гренье, Да Кунья, Гбоо, Сьебатшо.

Лацио – Прото, Баштуш, Ачерби, Вавро, Лаццари, Луис Альберто, Пароло, Катальди, Хони Родригес, Иммобиле, Кайседо.

ЧФР Руминия – Селтик Шотландия

ЧФР – Арлаускис, Камора, Сушич, Сестор, Буркэ, Бордеяну, Жокович, Кулио, Дяк, Траоре, Омрани.

Селтик – Гордон, Болинголи-Мбомбо, Жюльен, Бауэр, Синклэйр, Битон, Морган, Робертсон, Нтчам, Гриффитс, Жонстон.

F гуруҳи

Айнтрахт Ф Германия – Витория Гимараэш Португалия

Айнтрахт Ф – Реннов, да Кошта, Хинтереггер, Абраам, Костич, Хасебе, Соу, Роде, Камада, Андре Силва, Пасиенсия.

Витория Гимараэш – Мигел Силва, Педро Энрике, Анен, Гарсия, Венансиу, Педру Родригеш, Эль-Мусрати, Рошинья, Поа, Давидсон, Андре Перейра.

Стандард Бельгия – Арсенал Англия

Стандард – Бодар, Лайфис, Фэ, Ванхойсден, Гавори, Бастьен, Мпоку, Карсела-Гонсалес, Амалла, Цимирот, Эмон.

Арсенал – Мартинес, Папастатопулос, Мавропанос, Давид Луиз, Мэйтленд-Найлз, Гендузи, Уиллок, Смит-Роу, Нелсон, Ляказетт, Сака.

Ушбу ўйинлар Тошкент вақти билан 22:55да бошланади. Қолган баҳслар эса тунда 01:00да старт олади.

Минбар

Барча блоглар