“Қўқон-1912” футболчилари тиббий кўрикдан ўтишди

Komp: Xabar sarlavhasi ostidagi

Бугун Қўқонликлар Республика спорт тиббиёти илмий-амалий марказида тиббий кўрикдан ўтишди.  Бу ҳақда клуб матбуот хизмати хабар бермоқда.

Тиббий кўрикдан ўтиш жараёнида жамоа сафида бўлиб турган барча футболчилар иштирок этишди.

Фикрлар

Фикр қолдириш учун авторизациядан ўтинг!