Месси "Челси"га ўтишни хоҳлаган эди...

Komp: Xabar sarlavhasi ostidagi

Sky Sport Italia мухбири Жанлука Ди Марцио “Барселона” форварди  Лионель Месси 16 йил олдин “Челси”га ўтиши ҳам мумкин бўлгани ҳақида гапирди.

“2004 йилда у "Челси"га ўтишга жуда яқин эди. У Моуриньо қўл остида ўйнашни хоҳларди. Улар орасида узоқ суҳбат бўлиб ўтган, ҳатто видеоқўнғироқ ҳам бўлган.

Бу Мессининг "Барселона"дан кетишга биринчи уриниши эди”, - деди Ди Марцио.

Фикрлар

Фикр қолдириш учун авторизациядан ўтинг!
дисней дисней
08/10/2020 12:24
Messi отмасин чэлси отса BARCELONA. РАНАЛДО кэладд