Европа лигасининг 3-туридан ўрин олган бир қатор қизиқарли баҳслар бўлиб ўтади.

Тошкент вақти билан соат 01:00 да бошланадиган беллашувларнинг асосий таркиблари эълон қилинди.

"Милан" - "Лилль"

"Милан" – Доннарумма, Романьоли, Тео, Кьер, Диогу Далот, Тонали, Крунич, Кастильехо, Кессиэ, Браим Диас, Ибрагимович.

"Лилль" – Меньян, Фонте, Челик, Ботман, Брадарич, Шека, Языджи, Иконе, Саншеш, Бамба, Дэвид.

 

"Црвена Звезда" - "Гент"

"Црвена Звезда" – Борян, Дегенек, Гайич, Милунович, Гобелич, Катаи, Саного, Канга, Иванич, Бен-Набуан, Фальчинелли.

"Гент" – Косеманс, Ботака, Мохаммади, Кастро-Монтес, Маррех, Дорш, Оджиджа-Офоэ, Букари, Овусу, Ханче-Ольсен, Яремчук.

 

"Хоффенхайм" - "Слован Либерец"

"Хоффенхайм" – Бауманн, Акпогума, Богарде, Фогт, Баумгартнер, Руди, Сков, Гачинович, Бебу, Даббур, Клаусс.

"Слован Либерец" – Гасалик, Косцелник, Качараба, Микула, Поурзитидис, Нешицки, Косек, Громада, Мара, Канкола, Рондич.

 

"Вильярреал" - "Маккаби Тель-Авив"

"Вильярреал" – Рульи, Фунес Мори, Коста, Альбиоль, Пенья, Парехо, Алекс Баэна, Кубо, Иборра, Пино, Бакка.

"Маккаби Тель-Авив" – Тененбаум, Тиби, Саборит, Эрнандес, Балтакса, Бен Хаим, Карцев, Блэкмэн, Глазер, Битон, Коэн.

 

"Селтик" - "Спарта Прага"

"Селтик" – Бэйн, Фримпонг, Лаксальт, Даффи, Браун, Кристи, Эльюнусси, Рогич, Макгрегор, Битон, Эдуар.

"Спарта Прага" – Ницэ, Ганцко, Плехаты, Виннхейм, Павелка, Сачек, Крейчи, Полидар, Карабец, Моберг-Карлссон, Юлиш.

 

"Янг Бойз" - "ЦСКА София"

"Янг Бойз" – фон Балльмос, Хефти, Лефор, Лустенбергер, Камара, Сулеймани, Сьерро, Фасснахт, Ридер, Мамбимби, Нсаме.

"ЦСКА София" – Бузатто, Мазику, Матей, Антов, Вьон, Санкаре, Юга, Йомов, Соу, Пеньяранда, Синклэйр.

 

"Динамо Загреб" - "Вольфсберг"

"Динамо Загреб" – Загорац, Перич, Лауритсен, Гвардиол, Мохаррами, Маер, Адеми, Якич, Франьич, Оршич, Гавранович.

"Вольфсберг" – Кофлер, Лочошвили, Баумгартнер, Павелич, Новак, Штрацниг, Верницниг, Перец, Тафернер, Дьенг, Йовелич.

Матнда хатолик топсангиз, ўша хатони белгилаб, бизга жўнатинг (Ctrl + Enter)