"Рома"нинг янги стадиони қачон очилади?
Римнинг "Рома" клуби президенти Жеймс Паллотта "Стадио делла Рома" стадиони 2022 йилда фойдаланишга топширилишига умид қилмоқда.
“Бу жанубий Европадаги энг ажойиб ва энг кўп фойдаланиладиган стадионлардан бири бўлади. Умид қиламизки, июн ойигача бу борада расмий руҳсатнома оламиз ва у 2022 йил ўрталарида фойдаланишга топширилади. Бу жамоа учун нафақат янги арена, балки мусиқий фестиваллар ва бошқа турли тадбирлар ўтказиладиган жой ҳам бўлади”, - дейди Паллотта.

Фикрлар